karahan giyim

Hakkımızda

Biz Kimiz?
1972 yılında İstanbul’da kurulan Karahan Giyim,ürün ve kumaş çeşitliliğiyle tercih edilen tekstil firmalarından biridir.İstanbul merkezli ,Almanya ve Hollanda’daki pazarlama Ofislerimiz, Türkiye ve Bulgaristan’daki üretim tesislerimiz ve Uzak Doğu’daki yatırım ortaklıklarımızla farklı ülkelerdeki müşterimize yaratıcı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri en esnek hizmet anlayışıyla sunmak için çalışıyoruz.
Temel değerlerini koruyarak büyümesini sürdürüyor. Bununla birlikte. Bayan,Erkek,Çocuk ve Bebek giyim segmentindeki çok ürünlü markalarımız
KARAHAN WOMAN 
KARAHAN MAN
KARAHAN KIDS
KARAHAN BABY
2015 yılında kurduk ve ilk mağazamızı Hollanda’nın Apeldoor n bölgesinde açtık.
Günümüzün zorlayıcı küresel piyasa koşulları altında ihtiyaçlara en iyi cevap veren çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

2017 yılında www.karahangiyim.com adresimiz üzerinden üretim kalemlerimize ekstra kolleksyonlar hazırlayarak perakende satışda yapmaktayız. 

Çalışanlarımız
İşimizde sağladığımız başarı, çalışanlarımızın kalitesinin bir göstergesidir. Değişen koşullara hızla uyum sağlaması, yetenekleri ve çeşitliliği ile ekibimiz şirketimizin en önemli varlığıdır.
Çalışanlarımızın bilgi sermayesi bizim için en gelişmiş teknolojik sistemlerimizden ve iş süreçlerimizden bile daha yüksek değere sahiptir. Eğitim programları ve seyahatlerle global iş ortamında deneyimlerini zenginleştirerek, ekibimizin sürekli gelişimini destekliyoruz.
Karahan ailesi olarak kurumumuza tutkuyla bağlıyız; deneyimli, yaratıcı, proaktif hareket etmeyi bilen çalışanlarımızla gurur duyuyoruz.

Toplumsal Değerlerimiz
Karahan olarak, hem çalışanlarımızın hem de toplumun diğer bireylerinin haklarına, farklılıklarına ve değerlerine saygı duyuyoruz.
Çevrenin geleceğini korumayı amaçlayan firmamız, küresel çevre sorunları ile ilgili farkındalık yaratmayı hedefleyen birçok çalışma yürütüyor.
Sosyal sorumluluk bilincinin tüm faaliyetlerimiz ve şirketimizin ötesindeki dünyayla ilişkilerimizin temelini oluşturduğuna inanıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?
Yaptığımız her işin merkezinde kalite ve güven var.
Üretim ve hizmet kalitesinde mükemmelliği hedef edinerek, tüm süreçlerimizin detay yönetimine kadar işimizin her aşamasında en iyisini sunmaya odaklanmış, yetenekli bir ekibe ve vizyona sahibiz.
Sahip olduğumuz ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilmemizi sağlamaktadır.
Üretimde kullanılan materyaller her aşamada akredite laboratuvarlar tarafından denetlenirken, çalışan ve müşterilerimizin fikri mülkiyet hakları çok az sayıda tekstil firmasının sahip olduğu ISO27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile korunmaktadır.
Firmamız bünyesinde kullanılmakta olan Kurumsal Kaynak Planlaması Sistemi (ERP); iş geliştirme, tedarik, üretim, finans, lojistik ve insan kaynakları dahil tüm süreçleri verimli bir şekilde yönetme imkanı sunmaktadır.
İş ortaklarımızla birlikte, etik/sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kendi işletmemiz gibi iş ortaklarımızın işletmelerini de sosyal ve çevresel yüksek standartlarla buluşturmayı hedefliyoruz.
Karahan ailesi olarak; güven, süreklilik ve tutarlılık simgesi olmaya kendini adamış bir ekibiz.